• Pokud chcete přidat příspěvek, vyberte kategorii a po té ťukněte na "Nové téma".
  • A jestliže máte v úmyslu častěji diskutovat na tomto webu, doporučujeme vám zaregistrovat se. Nebudete muset potom během diskuzí zadávat své jméno a e-mail a po několika příspěvcích ani opisovat bezpečnostní kód. Navíc volitelně můžete dostávat e-mailová upozornění, když někdo přidá příspěvek do tématu, které vás zajímá.

Odpověď: identifikace

Poznámka: Posíláte zprávu jako "Host", nelze ji upravit nebo odstranit
Prosím Přihlásit se nebo Registrovat Chcete-li tento krok přeskočit.

Vaše e-mailová adresa nebude nikdy na stránkách zobrazená.
X

Historie tématu: identifikace

Zobrazit nejstarší 10 příspěvků - (Poslední příspěvek nejdříve)

  • kurt
  • Avatar uživatele
27. dub 2017 20:30

Oprava.
Omlouvám se,tyto semena(tmavší,asi) patří zmiňované rostlině.
Děkuji

Přílohy:

  • kurt
  • Avatar uživatele
27. dub 2017 19:04

Dobrý den.
Přikládám "foto"(na Wendys) semen,ale nevím jistě která patří dané rostlině.Ještě k té vůni,ihned po rozemnutí trochu připomíná fenykl,anýz(?),později se mění na divný zápach.Mám pocit že vyvolává brnění prstů v mistech kontaktu s rostlinou.

  • kurt
  • Avatar uživatele
27. dub 2017 18:52

Přikládám "foto" semen,ale nevím jistě která patří dané rostlině.Ještě k té vůni,ihned po rozemnutí trochu připomíná fenykl,anýz(?),později se mění na divný zápach.Mám pocit že vyvolává brnění prstů v mistech kontaktu s rostlinou.

Přílohy:

  • Vojtěch Zavadil
  • Avatar uživatele Vojtěch Zavadil
23. dub 2017 01:38

Dobrý den,
mám za to, že z rostliny s červeným kmínkem se vyklube nějaká netýkavka. Více napoví květy. K určení aromatické rostliny by bylo třeba přidat alespoň fotku semen. Listy vzdáleně připomínají routu vonnou ale ta to nebude. S pozdravem Vojtěch Zavadil

  • kurt
  • Avatar uživatele
08. dub 2017 21:51

Zdravím,nevíte náhodou někdo co mi vyrostlo místo deklarovaných orchidejí a hlívy ústřičné? Větší počet rostlin měla být hlíva.Po rozemnutí listů výrazně voní.Děkuji

Přílohy:

Powered by Kunena fórum