• Pokud chcete přidat příspěvek, vyberte kategorii a po té ťukněte na "Nové téma".
  • A jestliže máte v úmyslu častěji diskutovat na tomto webu, doporučujeme vám zaregistrovat se. Nebudete muset potom během diskuzí zadávat své jméno a e-mail a po několika příspěvcích ani opisovat bezpečnostní kód. Navíc volitelně můžete dostávat e-mailová upozornění, když někdo přidá příspěvek do tématu, které vás zajímá.

Odpověď: Znáte tuto rostlinu

Poznámka: Posíláte zprávu jako "Host", nelze ji upravit nebo odstranit
Prosím Přihlásit se nebo Registrovat Chcete-li tento krok přeskočit.

Vaše e-mailová adresa nebude nikdy na stránkách zobrazená.
X

Historie tématu: Znáte tuto rostlinu

Zobrazit nejstarší 10 příspěvků - (Poslední příspěvek nejdříve)

  • Vojtěch Zavadil
  • Avatar uživatele Vojtěch Zavadil
09. čvn 2016 13:34

Pokud je to skutečně celík, mohl by to být i celík obrovský (Solidago gigantea), který je velmi podobný a rovněž u nás roste jako zavlečená rostlina. Ten má listy na spodní straně skoro lysé, kdežto celík kanadský hustě chlupaté. S odstraněním vám moc neporadím, nemám s tím zkušenost.

  • Anonym
  • Avatar uživatele
07. čvn 2016 09:08

Koukal jsem na obrázky a sedí to. Moc děkuji za pomoc. Zeptal bych se ještě jestli nevíte jak se toho zbavit případně využít?

  • Vojtěch Zavadil
  • Avatar uživatele Vojtěch Zavadil
06. čvn 2016 21:19

Tak to by sedělo.

  • Anonym
  • Avatar uživatele
06. čvn 2016 12:00

Tak fotku zatím nemám ale kvete to žlutě (dle lidí z okolí)

  • Vojtěch Zavadil
  • Avatar uživatele Vojtěch Zavadil
05. čvn 2016 16:59

Trochu mi to připomíná mladý celík kanadský (Solidago canadensis). Zkuste sem dát fotku až to pokvete.Vojtěch Zavadil

  • Anonym
  • Avatar uživatele
02. čvn 2016 08:47

Zatím jsem to kvést neviděl ale na starých rostlinách něco kvetlo..

  • Vojtěch Zavadil
  • Avatar uživatele Vojtěch Zavadil
01. čvn 2016 19:23

Dobrý den, kvete to nějak? Vojtěch Zavadil

  • Anonym
  • Avatar uživatele
01. čvn 2016 14:28

Dobrý den, prosím o pomoc mám toho plnou zahradu a nic to nežere - koně, ovce i kozy si toho nevšímají. na jaře jsem to posekal - stébla jsou vysušená a vypadají jako rákos.

Přílohy:

Powered by Kunena fórum