• Pokud chcete přidat příspěvek, vyberte kategorii a po té ťukněte na "Nové téma".
  • A jestliže máte v úmyslu častěji diskutovat na tomto webu, doporučujeme vám zaregistrovat se. Nebudete muset potom během diskuzí zadávat své jméno a e-mail a po několika příspěvcích ani opisovat bezpečnostní kód. Navíc volitelně můžete dostávat e-mailová upozornění, když někdo přidá příspěvek do tématu, které vás zajímá.

Odpověď: Oddenek orobince - doba vyrývání

Poznámka: Posíláte zprávu jako "Host", nelze ji upravit nebo odstranit
Prosím Přihlásit se nebo Registrovat Chcete-li tento krok přeskočit.

Vaše e-mailová adresa nebude nikdy na stránkách zobrazená.
X

Historie tématu: Oddenek orobince - doba vyrývání

Zobrazit nejstarší 10 příspěvků - (Poslední příspěvek nejdříve)

  • Vojtěch Zavadil
  • Avatar uživatele Vojtěch Zavadil
22. kvě 2018 07:04

Dobrý den,
praktickou zkušenost s orobincem nemám, dá se ale očekávat, že v létě v něm bude málo škrobu - ten se ukládá jako zásobní látka na zimu a jarní rašení a proto je ho nejvíc v klidové části vegetační sezóny. Vojtěch Zavadil

  • Zuzana
  • Avatar uživatele
20. kvě 2018 06:10

Dobrý den,
moc nevím kam to zařadit, takže se předem omlouvám, pokud jsem otázku zařadila do nesprávné kategorie. Každopádně, můj dotaz se týká orobince. Dočetla jsem se, že z jeho oddenků se dá vyrobit mouka. Nejlepší doba na vyrývání je jaro a podzim (jak už to u kořenů bývá). Zajímá mne ale, co přesně se změní, pokud kořen vyryju v létě. Zda se dá použít, ale je ochuzen o některé živiny, nebo se nedá použít vůbec?

Powered by Kunena fórum